Par mums

"Prieks Tūre" – tas ir viens no populārākajiem tūrisma operatoriem Latvijā. Savu darbību sākām kā transporta pakalpojumu firma, iznomājot savus autobusus citām tūrisma kompānijām un jau 7 gadus esam profesionāli un ar labu reputāciju visos tūrisma veidos.

Galvenais uzdevums jau no pirmās dienas ir visa veida tūrisma attīstīšana, kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana, kā rezultātā neaizmirstamas brīvdienas klientiem! Tieši tāpēc pret katra klienta atpūtu mēs izturamies kā pret savējo.

Tūrisma operators „ Prieks Tūre” ir SIA „Auto prieks” struktūrvienība. SIA „Auto Prieks” ir dibināta 1997.gadā un sākotnēji nodarbojās ar autovadītāju apmācību. Šodien tā ir lielākā autoskola Latvijā, kur iespējams iegūt zināšanas visu kategoriju auto vadīšanai. Skolai ir filiāles 7 Latvijas pilsētās.

Kā noteikt likumdošanā, tūrisma operators  „Prieks Tūre” ir apdrošinājis civiltiesisko atbildību AAS «Gjensidige» par 20 000 Ls ( divdesmit tūkstoši latu) ar līguma Nr. FA002476. Un esam reģistrēti Ekonomikas ministrijas TATTO datu bāzē ar numuru TATO-2012-40.

Mūsu organizēto braucienu ģeogrāfija aptver apmēram 20 valstis. Esam aizveduši atpūsties gandrīz 5000 tūristu un autobusus ar logotipu „Prieks Tūre” var sastapt dažādās Eiropas vietās, sākot no Itālijas dienvidiem līdz Norvēģijas fjordiem!