Atpakaļ uz sarakstu

Bangkoka - Kambodža - Krabi - Phuketa!

15 neaizmirstamas dienas, viseksotiskākajā Austrumu valstī!
Bangkok – Cambodia - Krabi – Phuket
BB (brokastis) 15 dienas

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo...

Pasakainā Kambodža - valsts ar bagātu kultūru un vēsturi.

Phuket ieliņas uzrunā ar suvenīru stendiem, bāriem, dārgiem restorāniem un zemūdens niršanas inventāru veikaliem. Kāds dejo visu nakti skaļas mūzikas pavadībā, bet kāds dzer kokteiļus, zem zvaigžņotām debesīm, pludmales bāros. Viegli apģērbti klienti vakariņo romantiskos restorānos, ēdot milzīgas garneles un dzerot itāļu vīnus.

Lidojuma laiki:
Rīga - Taškenta - Bangkoka
pt. Rīga - Taškenta: 23:55 - 07:45 (+1)
st. Taškenta - Bangkoka: 10:25 - 18:40

Bangkoka - Taškenta - Rīga
pt. Bangkoka - Taškenta: 11:05 - 15:55
pt. Taškenta - Rīga: 18:25 - 20:55

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
Reģistrācija uz lidojumu Rīgas Starptautiskajā lidostā. Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

2. DIENA.
Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi Bangkokas lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

Vakarā iespējams apmeklēt:

Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons (par papildus samaksu 600 THB).
Izbraukšana no viesnīcas ap deviņiem vakarā. Atgriešanās viesnīcā no 12:00 līdz 01:00 naktī. 
Programmā: Populārais rajons Khao San, kas tiek uzskatīts par Āzijas vakara pilsētas iemiesojumu. Ielu tirdziņi, dzīvā mūzika, amatniecība, eksotiska virtuve jebkurai gaumei, taizemes masāžas saloni un vēl daudz kas cits. Pēc tās apmeklējuma, tuvāk naktij, tiks apmeklēts viens no populārākajiem un kolorītākajiem Sarkano Lukturu rajoniem Bangkokā. 

3. DIENA.
Brokastis. Viena no apskates ekskursijām, pēc izvēles:

Bangkokas apskates ekskursija.
Ekskursijas programmā -  Rītausmas Templis Wat Arun, guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils – Smaragda Budas templis. Izbrauciens ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Rotaslietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums.

Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā).
Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas.

Vecpilsēta - muzejs Ancient City (Muang Boran). 
Viens no skaistākajiem visā Āzijā, kas atrodas zem klajām debesīm un tiek uzskatīts par pašu lielāko muzeju, pēc tā platības. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.

Transfērs uz Pataiju. Iekārtošanās viesnīcā. Informatīva tikšanās ar gidu. Nakts viesnīcā, Pataijā.

4. DIENA.
Ekskursiju programma ''Kambodžas pērle'' – 2 dienas / 1 nakts (par papildus samaksu 3700 THB).
Agri no rīta izrakstīšanās no viesnīcas un dodamies uz Taizemes robežu (Aranyaprathet) – Kambodža (Poipet). Apstāšanās, lai brokastot. Taizemes – Kambodžas robežas šķērsošana. Došanās uz Siem Reap pilsētu. Kompleksās pusdienas restorānā. Pilsētas apskates ekskursija (Karaliskā rezidence un parks, Genocīda muzejs). Krokodilu fermas apmeklējums.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
Suvenīru un juvelieru izstrādājumu veikalu apmeklējums.
Vakariņas restorānā (zviedru galds ar vairāk kā 100 ēdieniem). Šovs, kurā būs skatāma nacionālo khmeru deja ''Apsara''. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA.
Brokastis. 
Ekskursija un tempļu komplekss Angkor: templis Angkor Wat, Ta Prohm, Ta Keo, Ziloņu Terase un Lepras Karalis, Bayon.
Kompleksās pusdienas, kafijas veikals. Kāju masāža (20 min.).
Došanās uz pierobežu. Zīda fermas apmeklējums. Robežas šķērsošana.
Atgriešanās viesnīcā, Pataijā. Nakts viesnīcā Pataijā.

Pievērsiet uzmanību! Ja nevēlaties piedalīties ''Kambodžas pērle'' ekskursijā (2 dienas/1 nakts), tad Jums būs nepieciešams piemaksāt par papildus izmitināšanu viesnīcā Pataijā (30 EUR/cilv.) vai Bangkokā (30 EUR/cilv.) un atsevišķu transferu uz Pataiju (30 EUR/cilv.).

6. DIENA.
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Taizemes dienvidiem, - Krabi provinci. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanas viesnīcā. Nakts viesnīcā Krabi.

7. - 8. DIENA.
Krabi province, kas atrodas Adamandas jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā  pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Phuket – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

Privāts izbrauciens uz Krabi salu (ekskursija par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 EUR).
Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu - slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken - kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas,  būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām,  neapdzīvotām  tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā - vispasaules slavenā  pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no  divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.

Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna Maya Bay (par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 EUR).
Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas - izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
Maya Bay Phi Phi Ley – šķiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Caprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, eiropas un taizemes virtuve). Brīvais laiks.
Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus. 
Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā - svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, u.c.).

Uzmanību! Biļetes uz Nacionālo Parku Krabi tiek apmaksātas uz vietas. Cenas no 50, līdz 400 THB.

9. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Puketu.

Puketas apskates ekskursija (iekļauta cenā).
Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet dažādas interesantas un neparastas vietas. Tādas kā: 
Mini zoodārzs, kurā atrodas vietējo džungļu iemītnieki;
Indijas riekstu fabriku, kur Jūs varēsiet nobaudīt tās produkciju;
Korejas kosmētikas veikalu;
Sezonas jaunums - medus ferma, kurā būs unikāla iespēja nogaršot un iegādāties ekoloģiski tīru medu un citus fabrikas ražojumus, tādus kā bišu māšu pienu, dažādu naturalo kosmētiku;
Lateksa fabrika. Taizeme ir pasaules līderis heveja (Hevea) sulas iegūšanā un apstrādāšanā, no kuras ražo lateksu. Visā pasaulē tiek augstu vērtēti matrači un spilveni, kas izgatavoti no dabīgā lateksa, jo tiem piemīt antibakteriālas un ortopēdiskas īpašības. Pateicoties īpašai vakuuma iepakojuma tehnoloģijai, izstrādājumu var bez problēmām paņemt sev līdzi lidmašīnā kā rokas bagāžu. 
Vēlāk Jūs sagaida slavenais King Cobra Show – uzvedums, kur profesionāli dresētāji izstāstīs par dažādu veidu čūskām, kas dzīvo Taizemē un rādīs slaveno numuru – kobras skūpsts. Turpat atrodas ferma, kur varēsiet iegādāties dažādus retus un ekskluzīvus preparātus, izgatavotus no čūsku indes, kā arī no pitona un Karaliskās Kobras žults.
Vēl viens jaunums - pērļu ferma. Jūs uzzināsiet par to, kā tiek audzēts šis brīnumainais „jūras akmens” un varēsiet arī iegādāties skaistākos eksemplārus. Pēc tam arī atpūta salas smilšainajā pludmalē.

Otrajā dienas pusē - iekārtošanās viesnīcā.
Nakts Puketas viesnīcā.

10. - 13. DIENA.
Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisku mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Phuketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PHUKET SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

Pasaules slavenais Similan arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 3000 THB ~ 85 EUR).
Similan salas - vienas no visvairāk apbrīnojamajākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu - 50 metrus! Similan salas - bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto.
Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.

Patiesas dabas mīļotājiem - Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3700 THB ~ 105 EUR).
Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā.
Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb "jūras čigāniem", kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par "lauvas" cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārākā vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.

Slavenais un grandiozais šovs – Phuket FantaSea (biļete ar transfēru no 2500 THB ~ 70 EUR).
Phuket FantaSea -  atrodas uz ziemeļiem no Phuket salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Phuketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem - albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi "Karaliste fantāzija". Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.

Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 45 EUR).
Vieni no apskates objektiem salās - delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
Vietējā dialektā "Koh Khai Nok" salu vārds tiek tulkots kā "miljons zivju salas." Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī.
Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.

14. DIENA.
Brokastis. Brīvais laiks Phuketā. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums uz Bangkoku. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Bangkokā.

15. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīca. Transfērs uz lidostu. Reģistrācija. Avio lidojums Bangkoka – Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

Uzmanību! Kambodžas apmeklējumam Latvijas tūristiem ir nepieciešams Re-Entry Permit (pagaidu izbraukšanas atļauja no Taizemes). Re-Entry Permit var noformēt Taizemē uz robežpunkta starp Taizemi un Kambodžu. Maksa par Re-Entry Permit – 1500 THB.

PROGRAMMA NODROŠINA IZMITINĀŠANU SEKOJOŠĀS VIESNĪCĀS BANGKOKĀ, AO NANGĀ UN PHUKETĀ (Viesnīcas Krabi un Phuketā tiek piedāvātas pēc jūsu vienošanās, pēc numuru pieejamības):

Bangkok: Karnmanee Palace 3*
Viesnīca atrodas 5 minūšu braucienā no Saphan Khwai metro stacijas un 10 minūšu braucienā no brīvdienu tirgus Chatuchak. Viesiem tiek piedāvāts atvērtais baseins, masāžas pakalpojumi, bezmaksas Wi-Fi. Visi plašie numuri aprīkoti ar balkonu un viesistabu. Pie tam tajos ir gaisa kondicionieris, vannas istaba ar vannu. Viesu ērtībām numurā ir mini bārs un fens.

Krabi: Sabai Resort 2*+
Viesnīcu komplekss ar bungalo mājiņām. Skaista, mājīga teritorija ar tropu augiem. Viesnīcas teritorijā ir baseins un restorāns. Katrā mājiņā ir viss nepieciešamais – viena vai divas gultas, ledusskapis, skapis, terase, duša, toalete.

Krabi: Tip Anda Resort 2*+
Viesnīcu komplekss ar bungalo mājiņām. Atrodas Nopparat Thara pludmalē. Skaista teritorija ar tropiskajiem augiem. Katrā bungalo ir viena vai divas gultas, ledusskapis, terase, duša, toalete un gaisa kondicionieris.

Krabi: Noppharat Resort 3*
Atsevišķu bungalo komplekss, ko ieskauj tropiskie dārzi, atrodas tikai 10 minūšu attālumā no Nopparattara pludmales. Viesnīca piedāvā lielu āra baseinu ar spa zonu un ērtiem numuriem un bezmaksas Wi-Fi. Numuri ir iekārtoti vietējā taizemiešu stilā un aprīkoti ar gaisa kondicionieri un ventilatoru. No balkona paveras skats uz tropu dārzu. Ir pieejams bezmaksas transports uz centru vai tuvējo pludmali.

Krabi: Cha Da Resort 3* 
Krabi Cha-Da kūrorta viesnīca, kas atrodas Ao Nang piepilsētas kūrortā. Viesiem tiek piedāvāti mūsdienīgi numuri ar lielisku skatu uz Adamandas jūru vai tropu mežiem, kā arī restorāni, trenažieru zāle un atvērtais baseins. Visus numuros ir bezmaksas Wi-Fi. Plašie kūrorta viesnīcas numuri ierīkoti taizemes un ķīniešu stilā. Numuros ir koka grīda. Numuros ir balkons vai terase.
(Piemaksa par viesnīcu 45 - 75 EUR, no cilvēka, atkarībā no datuma)
Uzmanību! Viesnīcu tīklam Cha Da Group (Krabi Cha Da Resort un Thai Village Resort) ir savs pludmales klubs ar sauļošanās krēsliem, saulessargiem, baru un lielu, klusu pludmali. Tas atrodas 15 minūšu brauciena no Ao Nang viesnīcām. Ir pieejams bezmaksas transfērs līdz Cha Da Beach Club, ko ir iespējasm pasūtīt pie recepcijas.

Phuket: Patong Hemingways Hotel 3*
Viesnīca atrodas klusā ieliņā, piecu minūšu gājienā no galvenās pludmales Patong, blakus slavenajai Bangla ielai (Bangla Road) un tirdzniecības centram Jung Ceylon. Visi viesnīcas numuri ir izveidoti klasiskajā stilā ar koka apdari. Numuros ir tējas un kafijas pagatavošanas piederumi, kā arī platekrāna televizors ar kabeļtelevīziju. Vannas istabā ir visi nepieciešamie tualetes piederumi. Uz viesnīcas jumta ir atvērtais baseins, no kura paveras skats uz Patong līci un skaisto apkārtni. Viesnīcas tuvumā atrodas daudz kafejnīcas, restorāni, veikali, taizemes masāžas saloni un bāri. Līdz Hemingways viesnīcai ir 400 metri.

Phuket: Mirage Patong Hotel 3*
Novietota pilsētas sirdī Patonga, Mirage Patong Hotel ir ideāla vieta, no kuras atklāt Phūketa. Viesnīca atrodas 7.6 km no pilsētas centra un nodrošina vieglu pieeju svarīgākajām pilsētas aktivitātēm. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai, viesnīca nodrošina vieglu nokļūšanu pilsētas noteikti apskatāmajiem objektiem.

Phuket: Azure Phuket 3*
Viesnīca atrodas 10 minūšu gajienā no Patongas pludmales. Viesu ērtībām ir liels atvērtais baseins ar hidro masāžu, restorāns, kā arī bezmaksas Wi-Fi. Numuros ir gaisa kondicionieris, televīzors ar kabeļtelevīziju, ledusskapis ar mini bāru. Restorānā tiek pasniegti internacionāli ēdieni. Viesnīcā iespējams pasūtīt ēdienus un dzērienus uz numuru.

Par atsevišķu samaksu:

 • Divu dienu programma ‘’Kambodžas pērle’’ - 3700 THB 
 • Kambodžas vīza - 2000 THB (apmēram 50 EUR)

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga - Bangkoka - Rīga.
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
 • Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
 • Transfēri saskaņā ar programmu (nododamā bagāža līdz 15 kg!),
 • Izvietošana viesnīcā Bangkokā - saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
 • Izvietošāna viesnīcā Ao Nang pilsētā (Krabi) – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Izvietošāna viesnīcā Phuketā – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Ēdināšanas tips BB (brokastis)
 • Phuket apskates ekskursija,
 • Konsultācijas ar tūroperatora vietējo pārstāvniecību, krievu valodā.

Papildus izdevumi un ekskursijas:

 • Taizemes vīza ~60 EUR (nav nepieciešama Igaunijas pilsoņiem),
 • PIEVĒRSIET UZMANĪBU! Tūristiem ar LR nepilsoņu pasēm Taizemes vīzas obligāti jānoformē līdz izlidošanai no Rīgas,
 • Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons - 600 THB (apmēram 17 EUR),
 • Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 57 EUR),
 • Ekskursija uz seno galvaspilsētu Siāmu, Ajutajā – 2000 THB (apmēram 57 EUR);
 • Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris - 1500 THB (apmēram 45 EUR);
 • Privāts izbrauciens uz Krabi salu - 1700 THB (apmēram 50 EUR),
 • Phi Phi salas - 1700 THB (apmēram 50 EUR),
 • Koh Khai arhipelāga salas - 1500 THB (apmēram 45 EUR),
 • Similan arhipelāga salas – 3000 THB ( apmēram 85 EUR),
 • Surin arhipelāga salas – 3700 THB ( apmēram 105 EUR),
 • Phuket FantaSea šovs (cenā iekļauta biļete ar transfēru) - 2500 THB (apmēram 70 EUR).

Svarīga informācija:

 • Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.
 • Pievērsiet uzmanību! Ja Jūsu ceļošanas datumus iekrīt Ziemassvētkos vai Jaungada svinībās, viesnīcā var būt obligāta piemaksa par svētku pusdienām vai vakariņām. Papildus maksājumu summu Jūs varēsiet uzzināt sazinoties ar tūroperātoru.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursijas programmu un apskates objektus.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.