Atpakaļ uz sarakstu

Ekskursijas aviotūre! Turcija + Grieķija!

Antālija - Marmarisa - Rodas sala - Pamukkale - Hierapolis – Aspendos!
-
BB (brokastis) 8 dienas

Mēs lidojam uz Turciju pēc karstas saules un vilinošas jūras, pēc apelsīnu ziedu aromātiem un svilinoši asiem kebabiem, pēc sulīgiem meze un garšīga vīna. Atpūta šajā pasakainā valstī Jums paliks atmiņā uz ilgu laiku. Neklausiet tos, kuri saka ka Turcija ir valsts komfortu all-inclusive mīlošiem, un ka šajā valstī nav pabijis tikai slinkais. Galvenais ir nevis kur atpūsties, bet kādā veidā atpūsties.

Rodas sala ir viena no lielākajām Grieķijas salām, tās platība ir 1398 kv. km. Runājot par Rodas kā tādu, tad var droši pateikt, ka tā ir lieliska vieta atpūtai, kas nodrošinās Jums dažādas izklaides jebkurai gaumei. Tā sniegs Jums piesātinātu ceļojumu, ne tikai ar svaigu jūras gaisu, bet arī ar vēstures un kultūras pieminekļiem. Arī salas atrašanās vieta ir būtiska, tā atrodas blakus Simi salai, kur var doties uz apskati, kā arī netālu no Turcijas krastiem, ap 18 km. Rodas sala piedāvā vairākus kūrortus un daudzveidīgu viesnīcu piedāvājumu klāstu ceļotājiem. Tas nozīmē, ka pat izvēlīgākais klients, atradīs sev atpūtas vietu un viesnīcu pa prātam.  Kas būtu jāapskata atrodoties uz Rodas salas...Tā noteikti būtu Rodas vecpilsēta, tā ir interesanta vieta ar šaurām ieliņām, ornamentālu sīku akmeņu bruģi, skaistu arhitektūru, tūristu veikaliņie, ielas kafejnīcām ar garšīgo Vidusjūras ēdienkarti, pilīm un muzejiem, augstiem mūriem visapkārt. Šo visu burvību ieskauj palmas, banānkrūmi, kā arī apelsīni aug apstādījumos un mazajos pilsētas dārziņos.

Ceļojuma programma:​

1. DIENA: Lidojums uz Turciju.
Reģistrācija uz lidojumu Rīgas Starptautiskajā lidostā. Avio lidojums Rīga – Antālija. Ierašanās Antālijā. Jūsu gids sagaidīs Jūs lidostā un pavadīs līdz viesnīcai. Sagaidīšanas kokteilis, reģistrācija.
Nakšņošana viesnīcā 4* Antālijā.

2. DIENA: Antālija – Dalamana.
Brokastis.
Panorāmas ekskursija pa Antāliju, vienu no skaistākajām pilsētam Turcijas rivjērā.
Jūs redzēsiet pilsētas simbolus - Jivli mineretu un Adriāna vārtus. Apmeklēsiet Antālijas arheoloģijas muzeju, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem muzejiem Turcijā. Šī muzeja apmeklējums patiesi būs kā ceļojums laikā.Apbrīnojumi labi saglabāto artefaktu apjoms ir pārsteidzošs! Ceļojuma turpinājumā brauksim pa Vidusjūras piekrastes ceļu uz Dalamanu, no kurienes varēsiet baudīt lielisku skatu uz jūru, priežu mežiem un Taurus kalnu virsotnēm.
Nakšņošana viesnīcā 4* Dalamanā / Marmarisas rajonā.

3. DIENA: Dalamana - Marmarisa – Rodas sala.
Brokastis.
Agri no rīta izbraucam uz Marmarisu, no kurienes ar modernu katamarānu dosimies uz Grieķijas salu- Roda.
Ierodoties salā, sāksim ar panorāmas ekskursiju, gūstot pirmos iespaidus par Rodas galvaspisētu. Rodas vecpilsēta iekļauta Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Apskatīsim vienu no septiņiem pasaules brīnumiem - Rodas Kolosa laukumu.
Nakšņošana viesnīcā 4* Rodas salā.
Jums būs iespēja apmeklēt ekskursiju "Grieķu nakts" (papildus piedāvājums).


4. DIENA: Brīvā diena Rodas salā.
Brokastis.
Jums ir iespēja izmantot šo dienu, lai atpūstos vai doties neaizmirstamā ekskursijā pa Rodas salu (papildus piedāvājums).
Idilliskais Lindos ciems bija viena no senās Grieķijas nozīmīgākajām pilsētām. Kalna virsotnē saskatīsiet iespaidīgo Lindos Akropoli, kas atstāj paliekošu iespaidu un, kura esot apmēram par gadsimtu vecāka nekā Atēnu akropole. Tuvojoties Lindos ciematam nevar atturēties no vēlmes nofotografēt burvīgo skatu no kalna uz gleznainajiem jūras līčiem. Kalnu ielokā pa gabalu redzamas cita pie citas daudzas baltas mājiņas, tas arī ir Lindos ciems, kas izveidojies apmēram 2000 gadus p.m.ē.
Rodas pilsētā iziesim pastaigā pa vecpilsētu, garām pilsētas mūrim, kas ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Apskatīsim seno ostu un torni ar pulksteni, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Lielo pili, ko 14 gadsimtā cēluši Sv.Jāņa bruņinieki.
Nakšņošana viesnīcā 4* Rodas salā.


5. DIENA: Rodas sala - Pamukkale.
Brokastis. Atgriešanās ar katamarānu no Rodas salas uz Marmarisu un dodamies tālāk uz Pamukkale - UNESCO pasaules kultūras un dabas mantojums.
Pamukkale ir viena no vispopulārākajām vietām Turcijā. Šo unikālo vietu mēdz dēvēt arī par astoto pasaules brīnumu. Sirreālās, spoži baltās travertīna terases un siltie, dzidrie ūdens baseini atrodas Pamukkales ielejā, Turcijas gleznainajos dienvidrietumos. Pamukkales baseini izskatās gluži kā pārakmeņojušās ūdenskrituma kaskādes. Pamukkale, kā kūrorta vieta, ir pazīstama jau no seniem laikiem. Piemēram, senie romieši uz karstajiem avotiem būvēja termas. Pēc ierašanās viesnīcā Jums būs iespēja peldēties karsto avotu baseinos Thermal Hotel teritorijā.
Nakšņošana viesnīcā 4* Pamukkalē.


6. DIENA: Hierapolis - Antālija.
Brokastis. Blakus Pamukkalei atrodas ļoti labi saglabājusies grieķu-romiešu pilsēta Hierapole. Arī šis unikālais dabas un cilvēku veidotais brīnums ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un to katru gadu apmeklē aptuveni 2 miljoni tūristu.
Hierapoles vidū atrodas ļoti labi saglabājies Romiešu amfiteātris, kas celts 2. gs. Tā priekšā uzbūvēts Apollona templis.
Atgriešanās Antālijā, braucot caur Taurus kalniem ar lieliskiem skatiem un ainavām. Pa ceļam apmeklēsiet paklāju muzeju-ražotni, kur būs iespēja iepazīties ar visu paklāju ražošanas procesu - no izejvielu ražošanas (zīda, kokvilnas un vilnas) līdz gatavam produktam.
Nakšņošana viesnīcā 4* Antālijā.


7. DIENA: Aspendos - lielākais amfiteātris.
Brokastis. Viens no iespaidīgākajiem mirkļiem Antālijas apceļošanas laikā ir Aspendos amfiteātra apmeklējums. Amfiteātris būvēts 155. gadā mūsu ērā un tas ir viens no vislabāk saglabātajiem romiešu perioda veidojumiem. Katru gadu tur notiek starptautisks operas un baleta festivāls.
Pilsētas ekskursijas laikā jums būs iespēja iegādaties suvenīrus, juvelierizstrādājumus, kā arī ādas izstrādājumus un apģērbu.
Nakšņošana viesnīcā 4* Antālijā.

8. DIENA: Lidojums uz Rigu.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīca. Transfērs uz lidostu. Reģistrācija uz lidojumu Antālijas Starptautiskajā lidostā. Avio lidojums Antālija – Rīga.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga - Antālija - Rīga;
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg;
 • Transfēri saskaņā ar programmu;
 • Katamarāns uz Rodas salu;
 • Izvietošana viesnīcas saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā;
 • Ēdināšanas tips BB (Brokastis);
 • Ekskursijas pakete;
 • Vietējā tūroperatora pārstāvja pakalpojumi krievu valodā.

Ekskursijas pakete (5 ekskursijas):

 • Ekskursija pa Antāliju;
 • Ekskursija pa Rodas galvaspilsētu;
 • Ekskursija uz Pamukkale;
 • Ekskursija uz Hierapoli;
 • Ekskursija uz Aspendosu.

Ekskursijas:

 • Ekskursija pa Rodas salu - 40 EUR.

Papildus izmaksas:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 99 EUR;
 • Piemaksa par ēdināšanas tipu HB (Brokastis un vakariņas) + ekskursija “Grieķu nakts”- 129 EUR/cilv.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa muzejos un ceļojumā minētajos apskates objektos;
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīgā informācija:

 • Divu dienu ceļojumā uz Rodas salu būs iespējams līdzi ņemt tikai rokas bagāžu, līdz 8 kg (rokas bagažas izmēri ir tādi paši, kā lidmašīnai).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.