Atpakaļ uz sarakstu

Romantiskā Parīze!

Amsterdama - Parīze – Berlīne!

Parīze - tik daudz kas nāk prātā katram no mums, izdzirdot šīs maģiskās pilsētas vārdu!
Parīze ir īpaša. Un katram, kas to vēl nav redzējis, ir savs priekšstats par to. Ir neskaitāmi daudz iemeslu, kālab vērts doties uz Parīzi. Turklāt neatkarīgi no gadalaika un tā, cik reizes jau esat tajā bijuši. Katrreiz no jauna tajā nonākot, jūs pārņem tāds mazliet sirreāls sentiments. Tā ir pilsēta ar īpašu ķīmiju - pats gaiss jau mudina baudīt, izgaršot; te soļiem uzreiz ir cits ritms - daudz lēnāks, nesteidzīgāks. Vienlaikus tā ir pilsēta, kurā vienmēr ir noticis kaut kas jauns - kāda jauna galerija, grāmatnīca, muzejs, restorāns... Laikam nav pasaulē otras tādas pilsētas, par kuru gadsimtu garumā būtu tik daudz runāts, dziedāts un sapņots, kura būtu tik daudz slavēta, dievināta, pielūgta un pelta.Kur slēpjas šīs fantastiskās pilsētas nezūdošā šarma un burvības noslēpums?Aizbrauciet uz Parīzi un mēģiniet to atminēt! Parīzi nevar ne izstāstīt vai aprakstīt, ne uzgleznot, nofotografēt vai nofilmēt.Parīzi var tikai skatīt –atkal un atkal. Parīzi katrs skatīs un redzēs tādu, kādu gribēs redzēt atbildoši savai iekšējai pasaulei un lietu izpratnei.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
5:15 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.

2. DIENA.
Brokastis. Pa ceļam Vācija.
Vakarpusē ierašanās privātajā siera darītavā Amsterdamas apkaimē (bezmaksas), kur Jūs uzzināsiet īstā Holandes siera pagatavošanas noslēpumus, kā arī jūsu acu priekšā dažu minūšu laikā tiks izgatavotas slavenās koka tupeles - klompes. Var nodegustēt un iegādāties iepatikušos sierus (11 EUR/ kg), kā arī dažādus suvenīrus. 
Turpinājumā ekskursija ar vietējo gidu apmēram 2 stundas Amsterdamā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Jaunā baznīca, puķu tirgus, Damma laukums, Amsterdamas kanāli, Leidesplein,u.c.
Nakts viesnīcā Holandē, Ziemeļholandes provincē.

3. DIENA. 
Brokastis. 
Dimantu muzeja apmeklējums (bezmaksas). Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja. "Diamond Coster"  eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu.
Vēlāk iesakām izbaudīt Amsterdamas kolorītu stundu ilgā braucienā ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (ar informāciju krievu un angļu valodā) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Pusdienlaikā izbraukšana uz Parīzi.
Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgo Parīzi?! Piedāvājam ekskursiju „ Parīzes nakts burvība!” (pēc vēlēšanās un par papildsamaksu).
Nakts viesnīcā Parīzē.

4. DIENA.
Brokastis. 
Brīvais laiks vai ekskursija Parīzē ar kājām (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Jūs redzēsiet Elizejas laukus un Triumfa arku, Saskaņas laukumu un Madlēnas baznīcu, Lielo Operu, Vandoma laukumu.... Tāpat Jūs redzēsiet Parīzes Dievmātes katedrāli, rātsnamu, Latīņu kvartālu, Konsjeržerī, Jauno tiltu, Bukinistu krastmalu, Sen Žermēna baznīcu, Karaļpili, Comedie France teātri, Luvru.

Apmeklēsiet Fragonard smaržu muzeju (bezmaksas).
Šīs ekskursijas laikā Jums būs iespēja uzzināt smaržu rašanās vēsturi un to, kā taisa smaržas. Gar sienām – stikla skapji ar eksponātiem. Tajos rūpīgi glabājas viss, kas ir saistīts ar smaržām, kolekcija katru gadu tiek papildināta ar jaunākiem aromātiem. Ekskursijas nobeigumā smaržu degustācija un iespēja iegādātie smaržas par rūpnīcas cenām – labākais suvenīrs no Francijas, kas tiek dēvēta par pasaules modes noteicēju smaržās.
Pavisam cits skats uz Parīzi ir no Sēnas, tālab iesakām stundu garu izbraukumu ar kuģīti (informācija krievu un angļu valodās) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).

Dienas nobeigumā aicinām Jūs pacelties Monparnasas tornī (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu), kur Jūs no 56.stāva skatu laukuma varēsiet pārliecināties, kāpēc Parīzi dēvē par " Balto pilsētu".
Nakts viesnīcā Parīzē.

5. DIENA.
Brokastis. Brīva diena Parīzē.
Šajā dienā varat doties uz Versaļu - lielāko XVII gs. arhitektūras pieminekli, kurš stipri ietekmēja pilsētas plānošanu XVIII gs. Versaļa ir kļuvusi par „ideālu pilsētu”, par kuru sapņoja un rakstīja Renesanses ēras autori. 
Varat šo dienu veltīt saviem sapņiem, apmeklējot Disnejlendu.Šajā atrakciju parkā Jūs sastapsiet dažādus pasaku varoņus, dosieties galvu reibinošos piedzīvojumos un diena paies nemanot! 
Tāpat varat dienu veltīt pasaulslaveno muzeju apmeklējumiem – Luvra, Orsē muzejs, Modernās māklsas muzejs u.c. 
Nakts viesnīcā Parīzē.

6. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Berlīnei. Vakarā ierašanās Berlīnē. Jūs varat patstāvīgi pastaigāt pa naksnīgo Berlīni. Nakts viesnīcā Berlīnē. 

7. DIENA.
Brokastis. No rīta Berlīnes apmeklējums – košā, stilīgā un mūsdienīgā pilsēta! 
Brīvais laiks vai 2.5 stundu ekskursija ar autobusu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) ar izkāpšanu uz fotopauzēm pie slavenākajiem objektiem - Brandenburgas vārti, 368 m augsts televīzijas tornis ar skatu laukumu un  rotējošu restorānu, Vācu un Franču katedrāles, Reihstāga stikla kupols, Unter den Linden, Muzeju sala. Pēc ekskursijas brīvs laiks, lai Jūs varētu iegriezties kādā no Berlīnes veikaliem vai kafejnīcām. 
Nakts tranzītviesnīcā, Polijas teritorijā Koņinas apkaimē.

8. DIENA.
Brokastis. Ceļš mājās. Pa ceļam Polija, Lietuva, Latvija. Pusdienu pauze Polijā. Vakarpusē atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Amsterdamā 20 EUR/ bērniem 15 EUR 30 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija Parīzē 35 EUR/ bērniem 15 EUR 45 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija Berlīnē 20 EUR/ bērniem 15 EUR 30 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija «Parīzes nakts burvība» 20 EUR/ bērniem 10 EUR 30 EUR/ bērniem 20 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās - 130 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR;
 • Sabiedriskais transports Parīzē - 1.90 EUR;
 • Kuģītis pa Sēnu - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Kuģītis Amsterdamā - 17 EUR/ bērniem - 13 EUR;
 • Eifeļa tornis 11-18 EUR;
 • Pusdienas - no 10 EUR;
 • Monparnasas tornis - 15 EUR/ bērniem - 12 EUR;
 • Smaržu muzeja Fagonard apmeklējums – bezmaksas!

Bērni līdz 12 gadiem!

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.