Atpakaļ uz sarakstu

Romantiskā Prāga!

Prāga – Karlovi Vari – Drēzdene!

Ir nezūdošas vērtības, kuras var izbaudīt vēl un vēl. Drēzdene- viena no skaistākajām Vācijas pilsētām Elbas upes krastos. ,,Zelta” Prāga- dēvēta arī par simts torņu pilsētu, viena no Eiropas skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Ļaujieties pilsētai un tā Jūs draudzīgi ieskaus mazajās vecpilsētas ieliņās.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
6:00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzīta viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens pāri Sudetu kalniem.
Apskates ekskursija pa Čehijas galvaspilsētu - Prāgu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas laikā: Svētā Vita gotiskā katedrāle, Prāgas Pils komplekss, Kārļa IV tilts ar 30 unikālām skulptūrām, Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Karaliskais ceļš. Brīvais laiks Prāgā. Palutiniet sevi ar vispopulārāko čehu nacionālo ēdienu - knēdeļiem (ir kviešu knēdeļi, kas atgādina baltmaizes mīkstumu, un kartupeļu knēdeļi, kas ir līdzīgi apceptam kartupeļu biezenim). Noteikti vajadzētu nogaršot slaveno sīpolu vai ķiploku zupu un senās virtuves ēdienus – medījuma pastēti vai pankūkas ar plūmju džemu. Čehu nacionālais dzēriens, protams, ir slavenais čehu alus! To Jūs varēsiet nogaršot kādā no nacionālajiem krodziņiem. Izbaudiet Prāgu visā tās krāšņumā. Neskaitāmie suvenīru veikaliņi, muzeji, atmosfēra – tas viss brīvajā laikā Jums liks justies kā pasakā! 
Piedāvājam  izbraukumu pa Vltavas upi ar kuģīti, kur Jūs gaida zviedru galds, skaistas ainavas (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Nakts viesnīcā Prāgā.

3. DIENA.
Brokastis.
Brīvais laiks Prāgā vai izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki bieži vien jūtas kā svētkos, kuri nebeidzas. Šai sajūtai kopā ar citiem faktoriem apvienojas dažādas mazas karlovas mozaīkas lauskas: burvīga arhitektūra, kolonādes, nebeidzamais „Vržidla” (geizera) ritmiskais pulss, avotu sanēšana un to karstā elpa, saldā vafeļu smarža, kūrortorķestra mūzika un patīkama sapratnes atmosfēra starp cilvēkiem. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām pacelties pa trosu celiņu „Draudzības” kalnā un ieraudzīt pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna”. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
Atgriešanās Prāgā. Vakarā jautra atmosfēra, čehu virtuve un bez limita dzērieni Jūs priecēs Čehu folkloras vakarā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu), kur varēsiet piedalīties dančos un rotaļās.
Nakts viesnīcā Prāgā.

4. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Drēzdenei – „Florencei” uz Elbas.
Apskates ekskursija Drēzdenē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas laikā: teātra laukums, Cvingera pils, Rātslaukums, svētā Krusta baznīca. Cvingers – pils ansamblis, vācu baroka košs piemineklis ir milzīga, taisna esplanāde, kur ir paviljoni, varonīgas statujas, simetriskie dārzi un galerijas, Kroņa vārti, kas ir kronēti ar karalisko kroni no apzeltītā vara. Tā nosaukums ir radies no vācu vārda „iekarot”, „uzvarēt”: vieta, kur atrodas Cvingers agrāk bija daļa no Drēzdenes cietokšņa. Šeit iekšā pagalmā notika turnīri, tika rīkoti svētki un salūti. Šodien šeit atrodas muzeji. Vecās pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Brīvajā  laikā – tirdzniecības centru apmeklēšana, alus ar Bavārijas desiņām. Pārbrauciens līdz Polijai. Nakts viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē. 

5. DIENA.
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Prāgā 25 EUR/ bērniem 15 EUR 35 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija uz Karlovi Vari 40 EUR/ bērniem 25 EUR 50 EUR/ bērniem 35 EUR
Ekskursija Drēzdenē 30 EUR/ bērniem 15 EUR 40 EUR/ bērniem 25 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 60 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 50 EUR;
 • Kuģītis Prāgā ar ēdināšanu – 20 EUR;
 • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 CZK;
 • Funikulieris un skatu laukums - 70 CZK;
 • Pusdienas no 150 CZK;
 • Čehu folkloras vakars (cenā iekļauta ēdināšana un bezlimita dzērieni, šova programma) - 30 EUR/ bērniem - 20 EUR.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.