Atpakaļ uz sarakstu

Berlīne un ūdens atrakciju parks „Tropical Islands Resort”!

Tā ir īsta tropu paradīze Brandenburgas meža ielokā. Jūs sagaida svelmaina vasara, balta smilšu pludmale, okeāna ūdens brāzmas un palmu lapu šalkoņa.

Berlīne – daudzpusīga un kultūrvēsturiski bagāta pilsēta. Šeit ir ļoti daudz muzeju, vēsturisku ievērojamu vietu un objektu, kurus Jums noteikti būtu jāredz. 44 gadu laikā te atradās divas pilnīgi atšķirīgas pilsētas, divas kultūras, divas mentalitātes.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
05:30 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Vācijas pierobežā.

2. DIENA.
Brokastis.
Ekskursija Berlīnē ar kājām un autobusu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Ekskursijas laikā skatīsieties Muzeju salu, TV torni, Reihstāga ēku, Centrālo staciju, Brandenburgas vārtus, Zelta Elzu – Prūsijas uzvaras dievieti, Piemiņas baznīcu, Eiropas iepirkšanās centru. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt slaveno Berlīnes zoodārzu.
Nakts viesnīcā Polijas-Vācijas pierobežā.

3. DIENA.
Brokastis.
Brauciens uz ūdens parku „ Tropical Islands Resort” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Tas ir īsts džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA! Izpriecas būs lieliem uz maziem! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule”, Baseins „Dienvidu jūra” ar divām salām, baseins „Bali Lagūna”, ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale, pludmales volejbola laukumi, austrumu tirgus un tropiskie lauki, kas sastāv no dažādām tematiskajām zonām – Taizeme, Malaizija, Bali, Polinēzija, Kongo un Amazone. Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus.
Nakts viesnīcā Polijas-Vācijas pierobežā.

4. DIENA.
Brokastis. Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vakarpusē atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Berlīnē 20 EUR/ bērniem 15 EUR 30 EUR/ bērniem 25 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 60 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 60 EUR;
 • Ieeja atrakciju parkā „Tropical Islands Resort” - no 50 EUR/bērniem - no 45 EUR (cenā iekļauts ieejas biļete uz ūdenparku un transfērs).

Bērni līdz 12 gadiem!

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.