Atpakaļ uz sarakstu

Pērnava – kūrortpilsēta pie jūras!

Pavadiet dienu uz Igaunijas jūras krasta!

Piejūras kūrortpilsēta Pērnava ir ideāla vieta atpūtai pludmalē un veselības uzlabošanai. Ar plašajām balto smilšu pludmalēm, saulainajām dienām un daudzveidīgajām naktsdzīves izklaidēm Pērnava izpelnījusies Igaunijas vasaras galvaspilsētas godu. Kopš 1996. gada Pērnava ir atzīta par Igaunijas vasaras galvaspilsētu. Igauņi mēdz teikt – ja visu gadu neesi saticis savus draugus, tad gan jau vasarā saskriesieties Pērnavā.

Pērnava ir slavena ar savām vēsturiskajām dūņu un SPA dziedniecības tradīcijām – jau simtiem gadu cilvēki brauc šurp uzlabot veselību. Līdztekus tradicionālajām procedūrām tagad tiek piedāvātas arī neparastākas – zelta masāža, šokolādes maskas, kā arī sāls un aukstuma procedūras –, un tas viss nāk par labu kā miesai, tā dvēselei.

Ja jums nepatīk burzma, Pērnavā varat izbaudīt mieru rudenī vai ziemā. Pavadīt nedēļas nogali pastaigās pa klusajām pludmalēm.
Pērnavas mūsdienu arhitektūra, kā jau piejūras kūrortpilsētā, ir viegla, gaiša un eleganta – lieliski īsta funk stila arhitektūras piemēri līdzās romantiskām koka villām, mūsdienīgas stikla un tērauda celtnes, kā arī neliela slāviskas greznības ietekme.

Ceļojuma programma:

8:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Pērnavā. 
Ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu) -Sv. Katrīnas, Sv. Elizabetes baznīcas, Rātsnams, Tallinas vārti, Sarkanais tornis, XVII gs. dzīvojamās mājas, varēsi doties pastaigā pa jūras krastu. 

Pēc ekskursijas dosimies sevi palutināt jaukākajā Igaunijas ūdens izklaides centrā Tervise Paradiis. 11 000 m2 platība, atrakcijas un burvīgais skats uz jūru gaidīs ciemos gan lielus, gan mazus ūdens cienītājus. Atpūtniekiem tiek piedāvāta relaksācija un piedzīvojumu meklētājiem – adrenalīns. Jūs gaidīs baseini un burbuļvannas, līkumota kalnu upe un ūdenskritumi, somu saunas, tvaika pirtis, atspirdzinoši aukstā ūdens baseini un visu gadu atvērtais ārējais baseins. No 11 metru augstuma esošās platformas sākas 3 slidkalniņi. No tiem divi ir līdz pat 85 metrus gari.
Bērnus, kas jaunāki par 7 gadiem, gaidīs gaiši dzeltenais slidkalniņš, kas sākas no zemākas platformas, un mazuļu baseins. Bērni ar mazāku peldētprasmi drošības nolūkos var izmantot roku pludiņus.

Pirms mājup braukšanas iegriezīsimies tirdzniecības centrā. 
Vakarā atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Pērnavā 10 EUR/ bērniem - bezmaksas 15 EUR/ bērniem - bezmaksas


Papildus izdevumi:

  • Ūdens parks Tervise Paradiis - 15 EUR (3 stundas); bērniem 4-6 gadiem - 2 EUR; bērniem 6-15 gadiem - 11 EUR.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

  • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
  • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
  • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.