Atpakaļ uz sarakstu

Relaksējošā SPA tūre Igaunijā!

Atpūta SPA viesnīcā "Lavendel Spa Hotel" Tallinā!

Lai uzturētu veselību un atpūstos no ikdienas steigas , izbrīvējiet kaut divas dienas, lai uzmundrinātu sevi ar spa procedūrām, kas palīdzēs Jums mazinās stresu un ļaus vairāk izbaudīt dzīvi. Igaunija šādam nolūkam ir viss piemērotākais galamērķis, jo spa viesnīcas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus par pieejamām cenām.

Viesnīca "Lavendel Spa Hotel" atrodas Tallinas piepilsētā Hābnēmē, gleznaini skaistajā Vimsi pussalā. Līdz pilsētas centram ar auto varat nokļūt 15 minūtēs, bet jūra un pludmale atrodas vien 10 minūšu pastaigas attālumā. Jūs apburs viesnīcas stilīgais interjers un ērtie numuri . Viesu rīcībā no pulkstenis 9:00 līdz 22:00 tiek piedāvāts saunu-relaksācijas centrs. Tas piedāvā 4 veidu pirtis – relaksējoša zemas temperatūras sauna, tvaika pirts, sāls sauna un Igaunijā labi pazīstamā melnā pirts.
Pēc pirts priekiem varēsiet atsvaidzināties ar ūdens procedūrām. Veldzēsieties baseinā ar zemūdens masāžu, pretstraumi un kaskādi, baudīsiet maigu burbulīšu masāžu siltā džakuzi, kā arī varēsiet izmēģināt Japānas vannu, kurā ūdens temperatūra ir +41°, un vannu ar izteikti aukstu ūdeni. 
Iesakam apmkelēt arī viesnīcas veikalu  “Lavendel”, kur Jums būs iespēja iegādāties un nobaudīt viņu pašu ceptās kūkas un saldumus. 

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
08:00 izbraukšana no Rīgas.
Keilas ūdenskritums – viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā, tā augstums ir ap 6,1 m, platums – līdz 70 m. Apskatīt ūdenskritumu brauc cilvēki no visām pasaules malām. Ap to plešas ainavisks parks, blakus atrodas neogotiskā Keilas muiža. Ja Jūs būsiet īpaši vērīgi, tad, pastaigājoties pa parku Jūs varēsiet pamanīt putnus un dzīvniekus. Pie ūdenskrituma plešas arī kanjons, kuru izmēri ir: garums – 500 m un dziļums – 15 m. Pēc tradīcijas pie ūdenskrituma brauc jaunlaulātie pāri un uz tiltiņa kar slēdzenes, kas ir uzticības un izturīgas laulības simbols. Netālu, jūras krastā, apskatāmas gleznainās Tūrisalas klintis.
Ap 15:00 ierašanās Tallinā un iekārtošanās viesnīcā.
Visa pēcpusdiena Jūsu rīcībā! Atpūšaties, baudiet SPA un relaksējaties!

2. DIENA.
Brokastis. Ap 10:00 numuriņu atbrīvošana. Dosimies apskatīt Tallinu.
Apskates ekskursija Tallinā (pēc vēlēšanas, par papildsamaksu).
Tallina - vecākā Ziemeļeiropas pilsēta, kurai ir viens no autentiskajiem viduslaiku pilsētu centriem Eiropā, kā arī bagāts vēstures un kultūras mantojums. Netālu no šaurajām ieliņām ar senatnīgo noskaņu slejas mūsdienu banku un viesnīcu augstceltnes, bet ostā nekad nerimst rosība. Cietoksnis, mūris, bruģakmens ielas un pat skursteņslauķi Vecpilsētas ielās – tas viss liek domāt par to, ka laiks Tallinā ir apstājies, un pilsēta negrib atvadīties no tik pierastām dekorācijām. Tallinā ir vistīrākais gaiss Eiropā. Izmanto to, lai pastaigātu pa pilsētu vai atpūšoties parkā, barojot vāveres.
Ekskursijas laikā mēs pastaigāsimies pa līkumainām ieliņām ar augstām viduslaiku mājām – ar vējrādi un ķieģeļu jumtiem. Doma Baznīca, Parlaments, Garā Hermaņa tornis, Aleksandra Ņevska  pareizticīgo katedrāle, Dominikāņu klosteris, Rātslaukums - vienīgais līdz mūsdienām Ziemeļvalstīs saglabājies gotiskā stila rātsnams ar pilsētas simbola – Vecā Tomasa – figūru vējrādī., Lielie Jūras vārti, „Trīs māsas” , skatu laukumi, no kuriem redzama Lejaspilsēta un Somu līcis, Pirita. Redzēsiet pilsētas iedzīvotāju iecienīto Piritas pludmali un romantiskās Svētās Birgitas klostera drupas, varēsiet baudīt pār līci redzamo, neatkārtojamo pilsētas centra panorāmu, apskatīsiet olimpisko ciematiņu. Iespēja pacelties TV tornī, kur paveras burvīgs skats uz pilsētu.
Vakarā atgriešanās Rīgā. 

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Apskates ekskursija: Tallina un tās apkārtne 20 EUR/ bērniem 10 EUR 30 EUR/ bērniem 20 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 20 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 25 EUR;
 • TV tornis - 10 EUR;
 • Pusdienas - ap 15 EUR.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītne atbilstoši maršruta aprakstam – SPA vienīca Lavendel Spa Hotel 3*, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.