Atpakaļ uz sarakstu

Ungārija bērniem un pieaugušajiem!

Budapešta – Sentendre – Zoodārzs - Ūdens atrakciju parks!

«Budapešta - Parīze pie Donavas” – tā šo pilsētu sauc tūristi un ieceļotāji, savukārt Budapeštas iedzīvotāji to kautrīgi sauc par „Ungārijas sirdi”. Burvīgi, izsmalcināti tilti, paugurainā Buda, trauksmainā un dzīvīgā Pešta un Donava! Tikai Budapešta var parādīt to, ka šeit atrodas vislielākais Parlaments visā Eiropā un pirmais pazemes ceļš. Egerā ir savdabīga vecpilsēta, tajā atrodas sengrieķu templim līdzīga ar freskām un antīkiem tēliem rotāta bazilika, kopš turku laikiem ir saglabājies minarets, pilsētas augstākajā vietā atrodas senāk grūti pieejams cietoksnis.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
5:30 Izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas teritorijā, Ržešovā.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Budapeštai.
Budapeštas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Budapešta – viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām, kas bieži tiek dēvēta par “mazo Parīzi”. Šarmanta un noslēpumaina tā izpletusies Donavas upes abos krastos. Pešta izvietojusies līdzenumā, bet Buda un Obuda – kalnainā apvidū. Katrai no tām piemīt neatkārtojams valdzinājums. Apskatīsim Budas vēsturiskos pieminekļus un Peštas centru, Sv.Matiaša baznīcu un Varoņu laukumu.
Vakarā piedāvājam skaistu izbraukumu ar kuģīti pa Donavas upi (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu)! No kuģīša paveras pavisam cits skats uz majestātisko Budapeštas pilsētu!
Nakts viesnīcā Budapeštā.

3. DIENA.
Brokastis.
Šajā dienā piedāvājam bērniem un pieaugušajiem apmeklēt Budapeštas zooloģisko dārzu. Budapeštas pilsētas parkā atrodas zooloģiskais dārzs, kas nav gluži tāds kā visur, jo to konstruēja arhitekti no Nacionālās Romantisma skolas, kas piedod nedaudz sirreālu atmosfēru. Dibināts 1865. gadā. Šobrīd zooloģiskajā dārzā ir trīs tūkstoši dzīvnieku. Zooloģiskais dārzs pārsteidz ar saviem izmēriem un oriģinālajiem noformējuma risinājumiem. Princips ir – maksimāla brīvība dzīvniekiem – šeit ir realizēts pilnā mērā. Budapeštas zooloģiskais dārzs ir viens no senākajiem Eiropā. Tas atrodas pilsētas mežaparkā, netālu no Sečeni peldētavām.
Pēc zoodārza pats labākais būs nodoties ūdens priekiem! Dosimies uz Budapeštas ūdens parku! Atrakcijas, ūdens kalniņi, burbuļvannas un daudzas dažādas izklaides gaida Jūs šajā parkā!
Pieaugušie vakarā var izbaudīt Ungāru vīna dažādību, apmeklējot vīna pagrabu, degustējot un dancojot! Ko darīt bērniem šai laikā?! Doties līdzi un pieskatīt vecākus! Protams, ka arī bērniem būs interesanti paskatīties uz lielajām vīna mucām, saēsties ungāru labumus, dejot mūzikas pavadībā un varbūt par vinnēt kādu balvu!
Nakts viesnīcā Budapeštā.

4. DIENA.
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija "Donavas loks" (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas laikā apmeklēsim Sentedri – mazu tūristu iemīļotu pilsētiņu Donavas ielokā. Pilsētas savdabīgumu noteica serbi, piešķirot Ungārijas pilsētai neierastu Vidusjūras stilu.
Kuram gan negaršo marcipāns!?  Pēc vēlēšanās Marcipāna muzeja apmeklējums, kur var apskatīt pazīstamu ungāru un austriešu konditoru izstrādājumus. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes, iedzert tasi īstas ungāru kafijas un nobaudīt konditorejas izstrādājumus.
Višegradas cietoksnis – bijusī karaļu rezidence, Karaļa Matiaša iemīļotā atpūtas vieta. Cietoksnis celts renesanses un gotikas stilā. Izvietojies augstas klints virsotnē, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Donavas panorāmu. Pēcpusdienā brauciens līdz Polijai.
Nakts viesnīcā Polijā.

5. DIENA.
Brokastis. Pa ceļam Polija, Lietuva, Latvija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Vēlā atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Budapeštā 20 EUR/ bērniem 15 EUR 30 EUR/ bērniem 25 EUR
Ekskursija "Donavas loks" 40 EUR/ bērniem 25 EUR 50 EUR/ bērniem 35 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 60 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 60 EUR;
 • Kuģītis pa Donavu - 20 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Vīna pagrabs ar degustāciju un ekskursiju - 30 EUR/ bērniem - 22 EUR;
 • Sečēņu baseini - 16 EUR;
 • Budapeštas ūdens parks - 2990 HUF/ seniori - 2390 HUF, bērni 3-14 gadiem - 1490 HUF (bērni līdz 14 gadiem bez pieaugušo klātbūtnes netiek ielaisti);
 • Budapeštas zoo dārzs - 2500 HUF/ bērniem 2-14 gadiem - 1800 HUF;
 • Sabiedriskais transports Budapeštā 320 HUF.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.