Atpakaļ uz sarakstu

Itālijas un Bavārijas atrakciju parki!

Ekspresstūre bērniem un pieaugušajiem!

Itālija – tā ir brīnumaina, krāšņa, pildīta ar mīlestību pasakaina zeme. Pasaules kultūras šūpulis, modes noteicēja, kas dāvājusi pasaulei pazīstamus modes dizainerus, dziedātājus, skulptorus un māksliniekus. Tā ir zeme, kuru gribas apmeklēt vēl un vēl. Itālija ir savaldzinājusi daudzu cilvēku sirdis.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Čehijā pie Ostravas.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Čehijai un Austrijai.
Pirmā pietura bērnu atrakciju ekspresim būs Vīnes Zooloģiskais dārzs.
Lai arī daudzi tūristi to nezina, daudzreiz reģiona pievilcības spēku var iepazīt vietās, no kurām pārsteigums tiek vismazāk gaidīts. Mūsdienu tūrisma apstākļos ir vērts neļauties masu tūrisma straumēm un meklēt unikālas atrakcijas, kas vienas pašas spēj piepildīt ceļojumu ar vēl nebijušām emocijām. Zoodārzs ir unikāla vieta, jo tā nelielajā teritorijā var gūt iespaidu par milzīga reģiona faunu un arī floru. Katrs zoodārzs ir unikāls savā ģeogrāfiskajā kontekstā un, ja to iepazīsiet ceļojuma laikā, jūs tajā uzzināsiet daudz vairāk par valsti un tās būtību, nekā citur. Tiergarten tika uzbūvēts jau 17. gadsimtā un tieši tāpēc tas ir visvecākais zoodārzs pasaulē.
Parks ietilpst Schonbrunn pils kompleksa teritorijā – to reiz kā savu  karalisko vasaras rezidenci izmantoja pati Habsburgu dinastija.
Uzskata, ka šis zooloģiskais dārzs kopā ar visu pili skaistuma ziņā droši pielīdzināms Versaļai – un par to varam pārliecināties, pārlapojot vēstures grāmatas, jo šo dārzu ir apmeklējis gan Napoleons Bonaparts, gan pats diženais Mocarts, kurš, pēc imperatora Jozefa II pavēles šeit pat sacenties meistarības ziņā ar Antonio Salieri.
Tomēr aizmirstiet par vēsturi, jo zoodārzs lepojas ar citām lietām.
Nakts viesnīcā Austrijas Vācijas pierobežā.

3. DIENA.
Brokastis.
Pusdienlaikā ierašanās Gardaland atrakciju parkā.
Jūs uztraucaties, ka būs pārāk maz laika, lai izbaudītu visu, ko sniedz Itālijas lielākais un populārākais atrakciju parks?! Nebaidaties! Šai laika periodā Gardaland piedāvā izbaudīt parku arī vēlā vakara stundā! Nakts maģija Gardalandē! Mēness..zvaigznes..gaismas...dodaties uz Gardaland, lai piedzīvotu nakts maģiju! Izcili šovi, dzirkstoša atmosfēra! Un šādā atmosfērā var baudīt neskaitāmas atrakcijas, karuseļus un milzīgo Sea Life akvāriju, kur var pastaigāties līdzās haizivīm un citiem eksotiskiem okeāna iedzīvotājiem.
Nakts viesnīcā Gardas ezera apkaimē.

4. DIENA.
Brokastis. Dosimies uz Vāciju. Ceļš vedīs caur Dolomītu Alpiem pāri Brennero pārejai. Pēcpusdienā relaksēsimies Bavārijas termālajos baseinos Wellenbergā, kur ūdens temperatūra ir 32 grādi. Mūsu labsajūtai ūdens masāžas, siltās ūdens straumes, burbuļvannas.
Nakts viesnīcā Bavārijā.

5. DIENA.
Brokastis. Lego diena! 
Atrakciju parka „Legoland” apmeklējums.
Parks ir ievērojams ar savu īpatnējo arhitektūru – pilnīgi viss tajā ir izbūvēts no krāsainiem Lego klucīšiem. Parka teritorija ir sadalīta vairākās tematiskās zonās – Bruņinieku karaliste, Pirātu valsts, Pilsēta, Iztēle, Piedzīvojumi, Ekstrēmais Lego, Faraonu valstība. Šajā piedzīvojumu parkā sev tīkamu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Te ir gan amerikāņu kalniņi, gan ūdens atrakcijas. Pašā atpūtas parka sirdī ir izveidots muzejs, kur var apskatīt pazīstamāko Eiropas pilsētu maketus, kas izveidotas mērogā 20:1.
Nakts vienīcā Berlīnes apkaimē.

6. DIENA.
Agrā izlidošana Berlīne - Rīga.

Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo numuru - 100 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 100 EUR;
 • Vīnes zoologiskais dārzs - 18.50 EUR/ bērniem - 16.50 EUR;
 • Gardaland - ap 30 EUR/ bērniem - ap 25 EUR;
 • Wellenbergas termālie baseini - ap 9-17 EUR/ bērniem - ap 7-12 EUR;
 • Legoland - 37 EUR/ bērniem - 33.50 EUR.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Lidojums Berlīne – Rīga, rokas bagāža 55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10 kg;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.