Atpakaļ uz sarakstu

Polijas pērles!

Galvaspilsēta Varšava - katoļu svētnīca Jasna Gora - senā karaļu pilsēta Krakova - sāls meka Veļička - Augstie Tatri un Tatru kalnu kūrorta pērle Zakopane!

Varšava – pilsēta, kurā nevar neiemīlēties. No pirmā acu skatiena tā pārsteidz ar savu skaistumu un tīrību. Tajā apvienojas unikāli vēsturiski arhitektūras pieminekļi, parki, mūsdienīgas celtnes un skaistas dabas ainavas.

Ceļojuma programma:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Otrajā dienas pusē ierašanās Varšavā.
Apskates ekskursija Varšavā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Varšavas vecpilsētā: Pils laukums ar Sigismunda III Vāza slaveno kolonnu – Karaļa pils – Tirgus laukums ar Varšavas simbolu – nāriņas strūklaku, Pilsētas sienas un Barbakāns – Svētā Jāņa Katedrāle un Sv. Annas baznīca.
Nakts tranzītviesnīcā pie Čenstohovas.

2. DIENA.
Brokastis.
No rīta - Čenstohovas Jasna Goras klostera apskate. Jasna Gora – ļoti slavena svētceļojumu vieta Eiropā. Klosteris ir populārs ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kas rada brīnumus un kurai piedēvē pārdabiskas spējas. Šo ikonu ciena un pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Saskaņā ar tradīciju, to radīja Svētais Luka. Sakarā ar tumšo ikonas nokrāsu, to dēvē arī par „Melno Madonnu”. Tā kā ikona dara brīnumus, tad daudzi cilvēki cenšas pateikties par brīnumiem, kurus tā izpilda. Čenstohovā ir izveidots speciāls muzejs, kurā glabājas to cilvēku dāvanas, kuriem tā ir palīdzējusi.

Veļičkas sāls raktuvju apmeklējums (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Tās ir viens no vecākajām sāls raktuvēm Eiropā. Veličkas sāls raktuvēs izveidota vesela apakšzemes pilsēta ar sanatoriju, teātri, baznīcu un pat kafejnīcu. Viss, sākot no kāpnēm līdz pat svečturiem, ir veidots no sāls. Svētās Kingas kapela, kas atrodas 101 m dziļumā sargā šīs pazemes pilsētas klusumu un mieru. Jūs gaida 2 stundu ilga pastaiga pa pazemes takām vietējā gida pavadībā.

Otrajā dienas pusē – ekskursija Krakovā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Krakova - visskaistākajā Polijas pilsētā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīties vecpilsētas bastionu – Barbakānu, Floriāna vārtus, Tirgus laukumu ar gotisko Mariackas kapliču, Vāveles pili un katedrāli, Pūķa alu, Marijas baznīcu un daudz ko citu. Brīvajā laikā iesakām pastaigāt pa šaurām vecpilsētas ieliņām un iejusties patīkamā pilsētas atmosfērā.
Nakts viesnīcā pie Krakovas.

3. DIENA.
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija uz Augstajiem Tatriem un Polijas kalnu kūrorta pērli Zakopani (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Ceļš vēdīs uz Tatru kalniem, kas ietilpst Karpatu kalnu grēdā un ir kā robeža starp Slovākiju un Poliju. Visskaistākā ainava uz Tatru kalniem paveras no Slovākijas puses. Dosimies apskatīt Augstos Tatrus no Tatranska Lomnicas puses un pacelsimies ar funikulieri 1285m virsotnē, kur var nobaudīt Tatras tēju, nofotografēties ar lāci un saņemt aplieicnājumu par to, kādā augstumā Jūs atrodaties.

Polijas pusē šais kalnos atrodas viena no skaistākajām Polijas kalnu kūrortpilsētām Zakopane. Atšķirīgā koka arhitektūra, lieliska atpūtas vieta,pastaiga pa Krupuvkas gājēju ielu, mazie suvenīru veikaliņi – tas liks Jums justies kā kalnu pasakā. Pēc vēlēšanās var pacelties arī ar funikulieri Gubalowkas kalnā 1120 m augstumā, kur paveras brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem.
Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA.
Brokastis.
Brauciens cauri Polijai, Lietuvai.
Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas Pērkot birojā Pērkot uz vietas
Ekskursija Varšavā 15 EUR/ bērniem 10 EUR 25 EUR/ bērniem 20 EUR
Ekskursija Krakovā 20 EUR/ bērniem 15 EUR 30 EUR/ bērniem 25 EUR
Izbraukuma ekskursija uz Augstajiem Tatriem 45 EUR/ bērniem 35 EUR 55 EUR/ bērniem 45 EUR


Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā viesnīcā - 60 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 80 EUR; 
 • Ekskursija Veličkas sāls raktuvēs - 20 EUR/ bērniem, studentiem - 18 EUR;
 • Ziedojums "Jasna Gora" - 10 PLN;
 • Pacēlājs Zakopanē - 25 PLN;
 • Pacēlājs Augstajos Tatros - 11 EUR/ bērniem - 7 EUR.

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.